MÖBLER / Bord / Skrivbord 14324534
nr 1432 4534
Skrivbord
1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 61 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:32:27
500 kr